Kontaktai:

Irena Kanapkienė tel.:868772630   

el.paštas: meileslaiptai@gmail.com

 Prisijungimas

Sveiki atvykę, Guest!

Apklausa

Ar naudojatės vestuvių planuotojų paslaugomis?
Iš viso atsakymų: 127

Statistika


Iš viso naršo: 1
Svečių: 1
Narių: 0
SVEČIŲ KNYGA
 
Kviečiame rašyti atsiliepimus apie sodybą "Meilės laiptai".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pages: 1 2 3 4 »
1-15 of 51 messages displayed
51. Алексей Деркач [alexejderkach36prpc]   (2020-02-06 3:39 PM)
Берите онлайн через https://loanexpert.lv/pervyj-kredit-besplatno/ не пожалеете. Быстро, без лишних вопросов-допросов и отдавать с минимальными процентами! МЫ уже несколько раз брали,тьфу тьфу все проходит гладко!

50. Ernesta ir Nerijus 2015-04-18   (2015-07-31 7:05 PM)
Norim padėkot sodybos šeimininkams už gerą aptarnavimą, rūpestį, jaukumą, draugiškumą ir skanų maistą. Taip pat už gerus patarimus ir rekomendacijas.
Vestuves atšokome puikiai. Šventė baigiasi - bet išlieka nuostabūs prisiminimai.
Ačiū smile

49. Simona ir Mindaugas   (2015-07-14 10:30 AM)
Labai noreciau padekoti sodybos seimininkams, uz rupesti, pagalba keliant musu vestuves, viskas praejo geriau nei buvo planuota, maistas nepakartojamas, sokiams vietos labai daug! Nera zodziu net apibudinti viska, butinai rekomenduosiu visiems savo pazystamiems ir draugams, kad savo svente renktu butent sioje sodyboje!! Aciu labai!

48. Vida   (2014-10-22 3:51 PM)
Šioje viloje nuostabiu pavadinimu MEILĖS LAIPTAI šventėme 2014 m. spalio 4 d. giminaitės vestuves. Buvome nustebinti šeimininkų nuoširdžiu priėmimu, rūpestingumu, paslaugumu bei maisto įvairove:) Irena ir Antanas pasirodė nuostabūs žmonės mokantys įtikti ne tik lietuviams, bet ir svečiams iš užsienio. Galiu teigti jog šių žmonių nuolatinis rūpestis ir sugebėjimas prieiti prie kiekvieno savo paprastumu - tai retai sutinkamas Lietuvoje žmonių bruožas, ypač užsiimant tokia veikla. Manyčiau, visi užsukę į čia - norės buvusią šventę pakartoti dar ir dar... Ir čia šeimininkų rūpestingumo ir nuolatinio dėmesio dėka.
Linkiu Jums mieli Irena ir Antanai ir toliau kuo geriausios sėkmės Jūsų versle, išlikti tokiais kokias esate ir tegul TA MEILĖ kyla Jūsų gyvenimo laiptais...
O mums lietuviams pasimokyti iš šių dviejų žmonių - ir KAŽKO išmokti, visgi...
Dėkoju JUMS savo ir svečių vardu smile smile

47. Laima ir George   (2014-10-15 8:16 PM)
Laba diena!

Kas dvejoja kur atšvęsti jubiliejų ar vestuves - drąsiai siūlytume rinktis šią sodybą.
Nuoširdūs savininkai ir jų profesionalūs patarimai kaip geriau pasiruošti šventei, kur užsisakyti vestuvinį tortą ir patarti visais domimais klausimais tiesiog palengvina visą pasiruošimą.
Labai norėčiau pagirti sodybos aplinką, kuri yra labai tvarkinga, romantiška, erdvi. Taip pat maisto šviežumą ir įvairovę, o galiausiai priimtina kainą. Maisto užteko visiems - dar ir lauktuviu teko:) Visi vestuvių svečiai liko patenkinti greitu aptarnavimu; šeimininkai visada domėjosi ar niekam nieko netrūksta. Svečiai iš Danijos ir Vokietijos tiesiog buvo sužavėti visos šventės metu - jiems nesinorėjo išvažiuoti namo.
Tikrai sugrįšime pas Jus, miela Irena ir Antanai:)
Kitoms sodyboms reikėtų pasimokyti iš Jūsų kantrybės, meiles darbui ir didelio atsidavimo tam, ką Jūs darote!

46. Valdas   (2014-09-17 4:38 PM)
Laba diena visiems
Mes sventeme vestuves Rugpjucio 30 diena.
Tikrai nuostabus seimininkai , kurie rupinasi viskuo.
Pas ponia Irena galima pasikoncultuoti, ne tik apie vestuves, bet ir apie muzikantu pasiulyma.
Dainiai is prienu.. Tai muzikantai kurie dirba 100 % pagal kaina... Su nuostabiu dainavo pradziugino ne tik Dzukus , bet ir visus Telsiecius, kurie dalyvavo vestuvese..

Kalbant apie sodyba, tai nuostabi vieta, netoli nuo pagrindinio kelio..
Baliavojant 2 dienas , gausite nuostabia kopustu sriuba ir Skanius saslykus,
Sirdingai aciu jums

45. Diana ir Vidmantas   (2014-09-16 9:29 PM)
2014 m. rugsėjo 13 d. atšokom vestuves šioje sodyboje. Viskas labai labai labai super! Šeimininkai dirba daug darbų: nuo maisto aptarnavimo iki vestuvių planuotojų smile maistas skanus ir šviežias, nieko netrūko, papuošta įspūdingai, alkoholio visada papildyta. Tiesiog čia neįmanoma visų pliusių išvardint, nes neužtektų lapų :)) aplinka labai tvarkinga, miegamos vietos švarios. Čia apsilankę nenusivilsit smile
Ačiū Jums ir linkim kuo didžiausios sėkmės klestint "Meilės laiptams"! smile

44. Agnė ir Andrius   (2014-07-23 2:29 PM)
Šių metų liepos 19 d atšventėme savo vestuves šioje sodyboje. Didelį ir nuoširdų ačiū norėčiau pasakyti sodybos šeimininkams. Maistas buvo šviežias, skanus tiek pirmą, tiek ir antrą dieną. Visi likome sužavėti aukšto lygio aptarnavimu. smile
Visiems kas norite įspūdingos šventės ir nuoširdžių patarimų, kaip šventę sukurti dar įspūdingesnę siūlau kreiptis į šiuos žmones.
Didelis Ačiū Jums ponia Irena ir Jūsų šeimai už rūpestį, supratingumą ir šiltą priėmimą. Tikimės sugrįšti dar ne kartą. Sveikatos Jums ir darbingų metų smile

43. Rima   (2014-06-16 8:14 PM)
Gegužės 24 dieną šventėme dukros Vaivos ir Viktoro vestuves. Šventė buvo ypatingai graži - visiems labai labai patiko. Viskas buvo puikiai parengta, labai skanus ir šviežias maistas (turint omenyje, kad tą dieną buvo 30 laipsnių karštis, maistas buvo super) tiek pirmą, tiek antrą dieną, iki smulkmenų viskas apgalvota. Ir tai sodybos "Meilės laiptai" šeimininkų Irenos ir Antano dėka. Labai paslaugūs, kantrūs ir rūpestingi žmonės. Be galo esame jiems dėkingi už patarimus, supratimą, sąžiningą darbą. Sveikatos, Jums mielieji, visokeriopos sėkmės ir tegul viskas gerai klostosi Jums versle. smile Kas nori geros šventės, tikrai rekomenduotume šią sodybą!

42. Vaiva ir Viktoras   (2014-06-08 10:12 PM)
Nuoširdus ačiū šeimininkams už rūpestį, nuoširdumą, už jaukią aplinką, skanų maistą ir puikų aptarnavimą!
Sodybos šeimininkai labai paslaugūs, draugiški, šilti žmonės, esame labai patenkinti savo švente!!
Jeigu norite gerų prisiminimų apie svarbias savo gyvenimo akimirkas ir kad dėl nieko nereiktų sukti galvos, viską patikėkite šiems šauniems žmonėms.
Didelis ir nuoširdus ačiū už viską! smile

41. Liu,Hsinhan   (2014-03-19 4:39 AM)
Studentų TzuGong paklausti: "Ar yra vienas
žodis, kuris gali vadovauti vienas asmuo
praktiškai per visą savo gyvenimą?"
Konfucijus atsakė: "Žodis 'meilė' yra turbūt
žodis. Kas nenorite, kiti to padaryti, Jums
nereikia daryti su jais. "
Konfucijus 551BC į 479BC.
ortodrominis grafikas generatorius
http://freeman2.com/gcircle2.htm
Kompleksinis skaičius skaičiuoklė
http://freeman2.com/complex4.htm
fourriver at earthlink dot net
2014-01-02-17-16 Liu,Hsinhan 劉鑫漢 劉鑫漢
http://freeman2.com/gcircle2.gif
http://freeman2.com/complex2.gif

40. Diana   (2014-02-10 10:00 PM)
Vasario 8 d. atšvenčiau savo gimtadienį. Labai noriu padėkoti šeimininkams už puikų priėmimą, patarimus, rekomenduotus muzikantus, skanų maistą. Esu sužavėta tiek aš, tiek mano svečiai. Labai, labai ačiū.
Sodybą rinkausi labai išrankiai:
1. sodyboje kambariai ir pokylių salė turėjo būti viename pastate (kad žiemą nereikėtų eiti per lauką),
2. privalėjo būti erdvi salė šokiams (mano svečiai mėgsta pašokti),
3. prie stalo turėjo būti kėdės, o ne suolai (kad kiekvienas svetys galėtų laisvai judėti).
4. Nuo Vilniaus nutolusi ne daugiau kaip 100 km, į vakarų pusę (kad būtų patogiau atvykti svečiams iš visos Lietuvos, ir ne per toli nuo Vilniaus, kur gyvenu).
Atrinkusi sodybas, užklausiau kainos. Sodybos kaina (nakvynė su maistu) nustebino, nuo daugumos sodybų skirdamasi 25 - 50 procentų. Kaip ir labai tinkama - erdvi, tvarkinga, privažiavimas geras, bet kad kaina labai maža. Vis kirbėjo mintis, ar viskas bus gerai, gal kažko neįvertinau. Juk atvažiuos išrankūs svečiai:)
Dabar galiu drąsiai pasakyti mano nuogastavimai buvo nepagrįsti: maistas skanus, viskas padaryta taip kaip buvau prašiusi, dar spėta pasirūpinti ir tuom, ką aš buvau pamiršusi smile
Žodžiu super, tad tikrai galite važiuoti drąsiai, kokybė puiki. Taip pat siūlyčiau pasirinkti Irenos siūlomus muzikantus iš Prienų (nors anot jos jie brangūs), bet jie atidirbo už kiekvieną centą. Tikrai nebuvo gaila mokėti pinigų, nors esu suvalkietiško kraujo tongue

39. Martyna   (2014-01-05 5:48 PM)
Aciu uz skanu maista, gera aptarnavima. Visi likom labai patenkinti smile

38. Vita ir Alius   (2013-09-03 9:43 AM)
Norime padėkoti sodybos šeimininkams, kurie padėjo surengti įsimintiną šventę mums ir mūsų svečiams! Sėkmės plėtojant šį verslą, tikimės ir toliau liksite tokie paprasti ir rūpestingi smile

37. Marius   (2013-07-01 11:46 AM)
Dekoju uz puiku maista bei pagalba renginio metu.


Vardas *:
El. paštas:
Visos šypsenėlės
Kodas *: